Логин
Пароль
Инновации в каждый дом!
  • +38 (0629) 41-64-33
87500, Мариуполь, Трамвайный пер., 31а

30 Апреля 2021 – 10 Ноября 2021
173 просмотра

Бонуси та подарунки за користування послугами «Формат»

bonus-ukr.png

У нас можливо все! Ви можете не тільки користуватися послугами компанії «Формат» і економити на своєму тарифному плані, але ще отримувати за це подарунки!

Персональні бонуси для абонентів «Формат» нараховуються щомісяця разом з програмою лояльності «Format Family». Понад 50 ексклюзивних знижок і подарункових сертифікатів від компаній в різних напрямках:

  • шопінг;
  • б’юті & spa;
  • Автообслуговування;
  • спорт і здоров’я;
  • утворення;
  • розваги;
  • кафе і ресторани.

Бонуси накопичуються щомісяця від вартості Вашого тарифного плану, а міняти їх можна на приємні подарунки від мультисервисного провайдера «Формат». Серед наших партнерів ви можете вибрати сертифікати від: кінотеатру «Мультиплекс», комп’ютерної Академії «ШАГ», кінотеатру «Savona», фьюжн-бару «Gusi Project», боулінгу «Бомбей», «Smile Park», «Екстрім парк», кінотеатру « перемога », таксі« Максим »і багато інших.

Для участі в бонусної програмі від компанії «Формат» необхідно пройти реєстрацію в бонусної програмі за посиланням: https://format-tv.net/bonus/.

Отримуйте перші бонуси на свій рахунок відразу ж з моменту початку участі в «Format Family», а також додаткові бали протягом всього часу користування програмою лояльності (читайте детальніше в розділі «Умови і правила» на сторінці бонусної програми).

* Участь в бонусної програмі додатково не оплачується і доступно тільки для абонентів мережі «Формат».

ОЗНАЙОМИТИСЯ

Рубрики
Дополнительная информация:
интернет: в загородный дом, в квартиру, в офис
сервисы: sms-оповещение, антивирус, внутренняя сеть, домашний кинозал, охранная сигнализация, порог доверия, родительский контроль, статический ip адрес, тест-драйв
технология: ethernet, wi-fi
услуги: ip-телевидение, ip-телефония, доступ по выделенной линии, мобильный доступ, поставка оборудования