Логин
Пароль
Инновации в каждый дом!
  • +38 (0629) 41-64-33
87500, Мариуполь, Трамвайный пер., 31а

Співробітник компанії «Формат» взяв «срібло» в нічному марафоні
10 Июля 2021 в 12:02

marafon-zaporozhe-novosti.jpg

Днями у Запоріжжі пройшов спортивний марафон, в якому співробітник компанії «Формат» Олександр Лопанов взяв «срібло», посівши 2-е місце.

Треба сказати, що Олександру останнім часом щастить на екстрим. У недавньому київському Міжнародному Євро марафоні його забіг супроводжував дощ і різкий, пронизливий вітер. В «Ультрамарафоні», що проходив на Трухановому острові, – пекельна 30-градусна спека. А цього разу марафон взагалі пройшов вночі. Втім, це було зроблено навмисно, щоб спортсменам не довелося бігти під палючими променями сонця.

Всього в нічному марафоні взяло участь понад 1000 чоловік! Спортсмени бігли марафон на 42 кілометри, напівмарафон на 21 кілометр, дистанції в 5 і 10 кілометрів. Були й дитячі забіги – для початківців спортсменів – на 500 і 100 метрів.

Лопанов брав участь у своїй коронній дисципліні на 5 кілометрів і фінішував з результатом в 17 хвилин і 18 секунд. Першому місцю Саша поступився 9 секунд.

Компанія «Формат» щиро бажає своєму спортсменові нових, цікавих спортивних заходів, перемог, рекордів і «золота»!

Авторизуйтесь, чтобы оставить комментарий
Рубрики
Дополнительная информация:
интернет: в загородный дом, в квартиру, в офис
сервисы: sms-оповещение, антивирус, внутренняя сеть, домашний кинозал, охранная сигнализация, порог доверия, родительский контроль, статический ip адрес, тест-драйв
технология: ethernet, wi-fi
услуги: ip-телевидение, ip-телефония, доступ по выделенной линии, мобильный доступ, поставка оборудования